LR Veselības Ministrijas darbinieks 9. martā atvēra Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumus nr. 680 – „Noteikumi par medicīniskajām ierīcēm un medicīnas precēm, to komplektējošām daļām, rezerves daļām un piederumiem, kuru piegādēm piemēro pievienotās vērtības nodokļa piecu procentu likmi”, kas arī bija 4’000’000. atvērtais dokuments.

Pagājušā gada 21. janvārī tika atvērts 3’000’000. dokuments, kuru atvēra firmas „Ernst & Young Baltic” pārstāvis. Līdz ar to var teikt, ka pēdējā gada laikā NAIS WWW versijā tiek atvēri aptuveni 1’000’000 dokumentu. NAIS WWW versija darbojas kopš 1998. gada.

NAIS (Normatīvo aktu informācijas sistēma) ir Latvijas Republikas normatīvo aktu, tās teritorijā spēkā esošu starptautisko normatīvo aktu un Rīgas Domes tiesību aktu datorizēta sistēma, kas piedāvā normatīvo aktu aktuālās redakcijas, normatīvo aktu vēsturi, kā arī dokumentu tekstus pirms grozījumu veikšanas. Uz doto brīdi NAIS datu bāzē tiek glabāti vairāk kā 70 tūkstoši dokumentu.

Šobrīd NAIS lieto gandrīz 2000 abonentu – LR Saeima, LR Ministru Kabinets, LR ministrijas un to pakļautības iestādes, ārvalstu vēstniecības un konsulāti, pašvaldības un to uzņēmumi, bankas, juridiskie biroji, mācību iestādes, bibliotēkas, valsts un privātuzņēmumi, kā arī privātpersonas. Programmas autorizēti izplatītāji ir SIA “Komerccentrs DATI grupa”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

code