Pieņemts

Sākot ar 2004. gada 1. maiju preču piegādes un iegādes Kopienas teritorijā (citās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs) vairs nebūs attiecīgi eksports un imports līdzšinējā PVN likuma izpratnē. Līdz ar to mainīsies arī PVN piemērošanas kārtība preču piegādēm un iegādēm Kopienas teritorijā. Kādu likmi Latvijas apliekamajai personai būs jāpiemēro preču piegādēm Kopienas teritorijā pēc 1. maija? Kādi būs dokumenti, kuri pamatos izmantoto likmi? Vai būs jāmaksā PVN par iegādēm Kopienas teritorijā? Par to sīkāk – šīsdienas rakstā.

Darba laika uzskaite

Problēma

Šobrīd aktuāli kļūst jautājumi par darbinieku darba laika uzskaiti un dažādi noteikumi, kuri piemērojami atšķirīgiem darba laika veidiem. Šodienas rakstā – apkopojums par darba apmaksas un atpūtas laika noteikumiem, kas ir piemērojami katram atšķirīgajam darba laika organizācijas veidam, kā arī virsstundām.

Grozījumi metodiskajos norādījumos par IIN aprēķināšanu

Pieņemts

Šī gada 27. februārī stājās spēkā grozījumi Valsts ieņēmumu dienesta rīkojumā Nr. 111 Metodiskie norādījumi par iedzīvotāju ienākuma nodokļa aprēķināšanas kārtību, kas ir piemērojami jau ar 2004. gada 1. janvāri. Par svarīgākajiem grozījumiem lasiet šīsdienas rakstā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

code